Zavolejte nám +420 722 086 304

Výkup bronzu Jáchymov

Výkup bronzu JáchymovMonaxa Provider s.r.o. - Zajistíme vám výkup bronzu po celé České Republice a to i na místech s nižším obydlením. Nezáleží nám na tom, kolik materiálu z bronzu nám zákazníci nabídnou, spokojíme se i s nízkým množstvím (například 10 kg bronzu). Stropových, tedy maximálních hmotností se u nás také nemusíte obávat. Můžeme bez problému provést výkup bronzu o nadměrných váhách - 1, 2, 5 nebo 10 tun pro nás není žádný oříšek.

Jak dlouho nám trvá vykoupit bronz a jaké materiály vykupujeme?

Výkup bronzu Jáchymov: Veškerou vaši bronz můžeme vykoupit řádově do několika hodin. Ze svých zkušeností víme, že v 90 % případů učiníme výkup bronzu do jednoho dne a to na jakémkoliv místě v ČR. Na lokalitě pro výkup nezáleží, tu si vždy vybíráte vy.

Vykoupíme všechny nejrůznější materiály z bronzu. Jenom pro představu nejčastěji vykupujeme materiály tohoto typu: tyče z bronzu, desky z bronzu, bronzové plechy, dráty bronzové, různý šrot z bronzu, bronzové dekorace. Bronz - nabízíme výkup mnoha dalších materiálů těchto vlastností.

Za jaké ceny bronz vykupujeme:

BronzBronz je slitina mědi s dalším kovem. Cena za bronz je stanovena pomocí měření spektrálního složení daného materiálu. Jelikož je druhů bronzu mnoho, tak i ceny za výkup bronzu mohou být velice odlišné. Měřením zjistíme obsah prvků s přesností na několik setin a nebude poté problém stanovit ceny za bronz. Za kvalitnější složení bronzu a za větší počet materiálů z bronzu (například více než 100 kg) nabízíme lepší ceny pro všechny naše stávající i nové partnery.

Přehledný maloobchodní ceník za výkup bronzu je k vidění zde:

Název Množství Cena
Bronz - nemagnetická - červená 1 kg 80 Kč
Bronz - třísky 1 kg 40 Kč
Bronz - třísky rafinační 1 kg 30 Kč

Jedná se o maloobchodní ceník do 100 kg v místě výkupu po celé ČR!
Ceník je platný od 06.06.2014.

Pro více informací k výkupu bronzu volejte na telefonní číslo
+420 722 086 304, nebo pište e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Naše kontaktní údaje


Lokality, ve kterých nabízíme výkup:

Bronz - výkup Jáchymov: jsme schopni vám provést výkup téměř po celé České Republice. Lokality, ve kterých můžeme vykoupit váš bronz je zde:

půjčovna dodávek prodej topných paliv stěhování vyztužení dodávek tip jak vydělat peníze malované obrazy pronájem auto - moto spektrální analýza

Kovy.cz

Výkup tvrdokvu po celé České republice do 24 hod, neváhejte nás kontaktovat: info@kovy.cz, +420 722 086 304  

Litujeme, ale tato stránka neexistuje...

404

Je nám líto, ale stránka kterou se chystáte navštívit není na uvedené adrese dostupná.

přidat inzerát zdarma