Zavolejte nám +420 722 086 304

Výkup mosazi za skvělé ceny po celé ČR

Výkup mosaziNaše společnost je schopna provést výkup mosazi po veškerých okresech v České Republice. Této činnosti se věnujeme více než 5 let a za tu dobu jsme se rozrostli z Brna do celé republiky.

Vykoupíme vaši mosaz v libovolných hmotnostech, výkup mosazi provádíme dokonce již od 4 kilogramů. Stropové množství materiálu z mosazi nemáme, pokud nám tedy nabídnete například 20 tun mosazi, nebude to žádný problém.

Druhy materiálu z mosazi, které vykoupíme

U nás ve firmě provádíme výkup mosazi různých typů. Za své dlouhé působení v oblasti se šroty jsme se setkávali s různými materiály od našich zákazníků. Prováděli jsme výkup mosazi v podobě: trubek, částí různých strojů, mosazných desek, plechů, dekorací z mosazi, profilů z mosazi nebo také výkup různých tyčí z mosazi.

Mosaz - naše ceny za výkup

Cena mosaziJelikož je mosaz slitina, která má více druhů a vyskytuje se v různých materiálech, není jednoduché stanovit ceny za výkup mosazi pevně. Pro tyto případy má naše společnost připravený speciální měřicí přístroj, který odhalí o jaký druh mosazi se jedná a nebude proto těžké určit, jaká bude cena za mosaz. Za vyšší kvalitu mosazi pochopitelně nabízíme lepší cenu. Dále nabízíme zvýhodněné ceny každému zákazníkovi, který nám nabídne vyšší množství materiálu, než bývá zvykem.

Orientační ceník za mosaz je zde:

Název Množství Cena
Mosaz - kohoutková 1 kg 65 Kč
Mosaz - třísky 1 kg 30 Kč

Jedná se o maloobchodní ceník do 100 kg v místě výkupu po celé ČR!
Ceník je platný od 30.05.2014.

Pro více informací k výkupu mosazi volejte na telefonní číslo
+420 722 086 304, nebo pište e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Naše kontaktní údaje


Lokality, ve kterých nabízíme výkup:

Provádíme výkup mosazi po celé naší zemi, máme pokrytí ve všech regionech v celé České Republice. Místa výkupu můžete spatřit zde:

půjčovna dodávek prodej topných paliv stěhování vyztužení dodávek tip jak vydělat peníze malované obrazy pronájem auto - moto spektrální analýza

Kovy.cz

Výkup tvrdokvu po celé České republice do 24 hod, neváhejte nás kontaktovat: info@kovy.cz, +420 722 086 304  

Litujeme, ale tato stránka neexistuje...

404

Je nám líto, ale stránka kterou se chystáte navštívit není na uvedené adrese dostupná.

přidat inzerát zdarma