Zavolejte nám +420 722 086 304

Výkup cínu Úterý

výkup cínu ÚterýNabízíme výkup cínu ve městě Úterý a po celém území České Republiky - jsme časově velice flexibilní firma, která si pro materiál přijede až k vám domů.

Vykupujeme veškeré nástroje z cínu:
Mezi nástroje z cínu které vykupujeme patří například nejrůznější cínové nádoby, cínoví vojáčci a jiné materiály stejných vlastností, které obsahují cín.
 

Jak probíhá výkup cínu?

Výkup cínu probíhá velice jednoduše - stačí nás jen kontaktovat na telefonním čísle
+420 722 086 304, nebo pomocí e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a upřesnit množství vašeho materiálu.

Převzetí materiálu trvá přibližně 24 hodin od kontaktu - Na místo výkupu posíláme vždy našeho specialistu, který pomocí ručních analyzátorů zjistí chemické složení vykupovaného materiálu a určí cenu.

Platba za vykupovaný materiál: Za vykupovaný materiál platíme dvěma způsoby a to hotově, nebo elektronicky pomocí internetového bankovnictví. Platíme ihned při převzetí materiálu na místě výkupu.

Cena za cín

cín - výkup ÚterýCena cínu je individuální. Vždy totiž záleží na tom jaká je situace na burzách a hlavně na chemickém složení vykupovaného materiálu.

Chemické složení materiálu měříme pomocí našich spektrometrů vždy na místě výkupu.

Nejvyšší možné ceny za cín: jsme schopni nabídnout všem našim partnerům a to jak partnerům s materiálem do 10 kg, tak i partnerům s materiálem o hmotnosti několika tun.

 

Kontaktujte nás pro více informací


Lokality kde cín vykupujeme:

Výkup cínu probíhá v lokalitě Úterý tak i po celém území České Republiky.

půjčovna dodávek prodej topných paliv stěhování vyztužení dodávek tip jak vydělat peníze malované obrazy pronájem auto - moto spektrální analýza

Kovy.cz

Výkup tvrdokvu po celé České republice do 24 hod, neváhejte nás kontaktovat: info@kovy.cz, +420 722 086 304  

Litujeme, ale tato stránka neexistuje...

404

Je nám líto, ale stránka kterou se chystáte navštívit není na uvedené adrese dostupná.

přidat inzerát zdarma