Zavolejte nám +420 722 086 304

Výkup katalyzátorů Jablonec nad Jizerou

Výkup katalyzátorů Jablonec nad JizerouVykupujeme katalyzátory výfukových plynů ve městě Jablonec nad Jizerou a po všech velkých, ale i menších městech v celé České Republice.

Díky svým zkušenostem a dlouholetému působení v oboru se šroty jsme si mohli dovolit rozšířit výkup katalyzátorů výfukových plynů po celé Moravě, později to bylo Slezsko a nakonec i Čechy. Pyšníme se proto pokrytím téměř 100 % po ČR. Navíc je naše firma schopna vykoupit vaši mosaz již od hmotnosti 5-ti kilogramů až po neomezené množství!

Doprava a platba katalyzátorů

Za výkup katalyzátorů jsme zvyklí platit hotově na místě výkupu. V některých případech například při větších zakázkách provádíme platbu převodem na bankovní účet. Tuto službu jsme schopni provést na vyžádáni také při menších zakázkách. Dopravu zajišťujeme po celé ČR a jsme schopni dorazit podle aktuální vytíženosti do 5 - 20 hodin.

Naše ceny za katalyzátory výfukových plynů

Cena za výkup katalyzátorůCena katalyzátorů je určena podle množství platiny v daném materiálu a podle toho se odvíjí ceny za výkup katalyzátorů. Katalyzátory se dělí na více druhů a v každém funguje jiný princip činnosti, v některém je více paladia, v dalším zase více rhodia. Naše tabulky za výkup katalyzátorů tohle všechno berou v potaz a máme proto všechny typy podle hodnoty prvků v procentech podrobně rozepsány.

Výkup katalyzátorů Jablonec nad Jizerou: Kromě klasických ohodnocovacích tabulek nabízíme vyšší ceny za větší počet katalyzátorů výfukových plynů.

Pro více informací k výkupu katalyzátorů volejte na telefonní číslo
+420 722 086 304, nebo pište e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Náš ceník za katalyzátory Kontaktujte nás pro více informací


Místa, ve kterých katalyzátory vykupujeme:

Výkup katalyzátorů probíhá nejen na území celé Moravy (například v lokalitě Jablonec nad Jizerou), ale také v Čechách a ve Slezsku. Úplný seznam všech měst výkupu katalyzátorů výfukových plynů naleznete zde:

půjčovna dodávek prodej topných paliv stěhování vyztužení dodávek tip jak vydělat peníze malované obrazy pronájem auto - moto spektrální analýza

přidat inzerát zdarma