Zavolejte nám +420 722 086 304

Výkup mosazi Jičín

Výkup mosazi JičínNaše společnost je schopna provést výkup mosazi po veškerých okresech v České Republice. Této činnosti se věnujeme více než 5 let a za tu dobu jsme se rozrostli z malé firmy do města Jičín a poté do celé republiky.

Vykoupíme vaši mosaz v libovolných hmotnostech, výkup mosazi provádíme dokonce již od 4 kg. Stropové množství materiálu z mosazi nemáme, pokud nám nabídnete 20 tun mosazi, nebude to žádný problém.

Jaké materiály z mosazi vykupujeme?

U nás ve firmě provádíme výkup mosazi různých typů. Za své dlouhé působení v oblasti se šroty jsme se setkávali s různými materiály od našich zákazníků. Prováděli jsme výkup mosazi v podobě: trubek, částí různých strojů, mosazných desek, plechů, dekorací z mosazi, profilů z mosazi nebo také výkup různých tyčí z mosazi.

Naše ceny za mosaz

Cena mosaziJelikož je mosaz slitina, která má více druhů a vyskytuje se v různých materiálech, není jednoduché stanovit ceny za výkup mosazi pevně. Pro tyto případy má naše společnost připravený speciální měřicí přístroj, který odhalí o jaký druh mosazi se jedná a nebude proto těžké určit, jaká bude cena za mosaz.

Výkup mosazi Jičín: Za vyšší kvalitu mosazi pochopitelně nabízíme lepší cenu. Dále nabízíme zvýhodněné ceny každému zákazníkovi, který nám nabídne vyšší množství materiálu, než bývá zvykem.

Orientační ceník za mosaz je zde:

Název Množství Cena
Mosaz - kohoutková 1 kg 65 Kč
Mosaz - třísky 1 kg 30 Kč

Jedná se o maloobchodní ceník do 100 kg v místě výkupu po celé ČR!
Ceník je platný od 30.05.2014.

Pro více informací k výkupu mosazi volejte na telefonní číslo
+420 722 086 304, nebo pište e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Naše kontaktní údaje


Mosaz - lokality pro výkup:

Provádíme výkup mosazi ve městě Jičín a po celé naší zemi, máme pokrytí ve všech regionech v celé České Republice. Místa výkupu můžete spatřit zde:

půjčovna dodávek prodej topných paliv stěhování vyztužení dodávek tip jak vydělat peníze malované obrazy pronájem auto - moto spektrální analýza

Kovy.cz

Výkup tvrdokvu po celé České republice do 24 hod, neváhejte nás kontaktovat: info@kovy.cz, +420 722 086 304  

Litujeme, ale tato stránka neexistuje...

404

Je nám líto, ale stránka kterou se chystáte navštívit není na uvedené adrese dostupná.

přidat inzerát zdarma