Zavolejte nám +420 722 086 304

Výkup niklu Dubňany

výkup nklu DubňanyNaše firma nabízí výkup niklu, ve městě Dubňany a po celém území České Republiky.

Vykupujeme veškeré nástroje z niklu, plechy z niklu, pásy, pásky, folie z niklu, fitinky, niklové destičky, tyče, trubky z niklu, mezikruží, výpalky, dráty z niklu, spojovací materiál (šrouby, matice, podložky), příruby, kolena, redukce, niklové síta, profily včetně svařovacích (přídavných) materiálů a ostatní materiály stejných vlastností.

V jakém množství nikl vykupujeme?

Naše firma působí v mnoha oborech po celém území České Republiky. A proto vykupujeme materiály z niklu již několik let v malém množství do 10 kg, tak i v množství několika tun.

Platba za vykupovaný materiál: Za vykupovaný materiál vám zaplatíme hotově, nebo elektronicky pomocí internetového bankovnictví vždy na místě výkupu.

Převzetí materiálu do 24 hodin: Pracujeme v mnoha oborech po celém území ČR a proto ať máte materiál kdekoliv, jsme schopni dorazit téměř do 24 hodin od kontaktu.

Cena za výkup niklu

nikl DubňanyCena za výkup niklu je individuální. Odvíjí se podle aktuální situace na burze. Nejdůležitější vliv na cenu niklu má však jeho chemické složení. Chemické složení vykupovaného materiálu měříme pomocí našich spektrometrů vždy na místě výkupu.

Nejvyšší možné ceny za nikl jsme schopni nabídnout jak partnerům s materiálem do 10 kg, tak i partnerům s materiálem o hmotnosti několika tun.

 

Kontaktujte nás pro více informací


Lokality výkupu niklu:

Výkup niklu probíhá v lokalitě Dubňany tak i po celém území České Republiky. Seznam měst kde nikl vykupujeme naleznete níže..

půjčovna dodávek prodej topných paliv stěhování vyztužení dodávek tip jak vydělat peníze malované obrazy pronájem auto - moto spektrální analýza

přidat inzerát zdarma