Zavolejte nám +420 722 086 304

Výkup SK plátků a TK plátků Černovice

výkup SK plátků ČernoviceJiž několik let nabízíme výkup TK plátků, neboli výkup SK plátků v lokalitě Černovice a po celém území ČR.

Vykupujeme veškeré SK plátky, TK plátky, tvrdokovová jádra, břitové destičky, průvlaky z tvrdokovu, matrice z tvrdokovu, monolity - frézičky, průtahy z tvrdokovu, odštěpky z tvrdokovu, vrtáky z tvrdokovu, tvrdokovové špičky, monolitní nástroje, tvrdokovové kaly a ostatní materiály stejných vlastností.

V jakém množství TK a SK plátky vykupujeme?

Díky mnohaletým zkušenostem a široké působnosti naší firmy v nejrůznějších oborech po celém území České Republiky vykupujeme SK plátky jak v malém množství do 20 kg, tak i v množství kolem několika tun.

Platba za materiál: Za výkup materiálu platíme buď hotově, nebo pomocí internetového bankovnictví, vždy na místě výkupu.

Převzetí materiálu: Pracujeme v mnoha oborech po celé ČR a proto ať máte materiál kdekoliv, jsme schopni dorazit téměř do 24 hodin od kontaktu.

Cena za výkup SK a TK plátků

výkup TK plátků ČernoviceCena TK plátků a cena SK plátků je individuální. Záleží totiž na chemickém složení vykupovaného materiálu, ale také na aktuální situaci na burze.

Chemické složení materiálu měříme za pomoci spektrometrů vždy na místě výkupu.

Všem našim partnerům jsme schopni nabídnout maximální stropové ceny za materiál o hmotnosti do 20 kg, tak i za materiál o hmotnosti několika tun.

 

Pro více informací k cenám SK a TK plátků volejte na telefonní číslo
+420 722 086 304, nebo piště na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Kontaktujte nás pro více informací


Fotografie SK a TK plátků

SK plátky cenavýkup TK plátkůSK plátkyvýkup SK plátkůTK plátky cenaTK plátky

TK plátky a SK plátky - lokality výkupu:

Výkup SK plátků a výkup TK plátků probíhá nejen v lokalitách Černovice , Krnov, Brno, Olomouc, Karlovy Vary, ale také po celém území České Republiky. Seznam měst kde materiál vykupujeme naleznete níže.

půjčovna dodávek prodej topných paliv stěhování vyztužení dodávek tip jak vydělat peníze malované obrazy pronájem auto - moto spektrální analýza

přidat inzerát zdarma